Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nalezená zvířata a psi k adopci

5.gif

 Ztratil se vám váš domácí mazlíček ? Zkuste štěstí a oslovte naše  návštěvníky prostřednictvím těchto stránek. 

5.gif

Městská policie Krnov, zajišťuje na území města Krnova a přilehlých částí odchytovou službu pro odchyt psychotropních a agresivních zvířat strážníky, kteří jsou k tomuto účelu odborně vyškoleni a vycvičeni. Tito strážníci se navíc zúčastnili semináře pořádaného a financovaného Evropskou Unii na téma Manipulace se zvířaty za mimořádných okolností ohrožující životy a zdraví lidí i zvířat - nebo majetek.
Strážníci si zde teoreticky i v praxi rozšířili svou odbornost tím, že si osvojili a vyzkoušeli za vedení a dozoru odborníků z Vysoké školy veterinární z Brna postupy při záchraně hospodářských i volně žijících zvířat, která jsou neklidná nebo se nachází ve stresové situaci při mimořádných situacích jako jsou povodně, požáry apod. Závěr semináře strážníci ukončili pohovorem a písemným testem . 

  

Pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství upravuje.
 

Nově zajišťuje péči o nalezené psy na území města Krnova na základě výběrového řízení a po schválení Radou města fa Ajsha a. s. IČO 25579649, se sídlem Samota 133, 798 58 Čechy pod Kosířem. Tato firma provozuje psí útulek  a hotel Voříšek. Zodpovědná osoba je Ing. at Bc. Dostál Leopold,tel.776 189 235, e-mail:utulekvorisek@seznam.cz, web:http://www.vorisek.org

 

Zde je seznam psích útulků, odchyt. stanic a podobných zařízení, která se zabývají pomoci psům a jiným zvířatům v nouzi.

 

 Psi k adopci